MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 7187500
nr 718 7500
Biblioteksbord
England, 1800-talets början, längd: 137, djup: 71, höjd: 72
Kondition: fanérskador
Utrop:
4.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 3 oktober 2011
3.600 kr
4.500 kr
4.300 kr
4.700 kr
4.900 kr